وقت سفارت آلمان2019-10-30T22:15:04+03:30

وقت سفارت آلمان

آژانس مسافرتی بال من تراول به همراه وکلای مهاجرت در موسسه حقوقی بین المللی فراگامان مهام، ضمن داشتن سالها تجربه در زمینه اخذ انواع ویزای آلمان (ویزای تضمینی آلمان، ویزای تحصیلی فرزندان، ویزای کارآفرینی آلمان، ویزای سرمایه گذاری آلمان و سایر خدمات اقامتی) می تواند در این مسیر شما عزیزان را یاری نماید.جهت دریافت وقت عادی و وقت فوری سفارت آلمان می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

وقت سفارت آلمان - ویزای آلمان

وقت سفارت آلمان را به همراه تخفیف دریافت کنید…

تخفیف بگیرید

سفر به آلمان

تعیین وقت سفارت نخستین مرحله، جهت اخذ ویزای آلمان است. سفارت آلمان دارای قرارداد همکاری با شرکت خدماتی ویزامتریک (شرکت رهیاب گذر آرتا) می باشد. در این راستا، ویزامتریک در امر بررسی پرونده، آماده سازی درخواست روادید و ارائه آن به سفارت آلمان و همچنین عودت گذرنامه به متقاضی همکاری می کند.

به دلیل حجم بالای تقاضای ویزای آلمان، ثبت درخواست تعیین وقت سفارت در تمامی گروه‌های مربوطه، در حال حاضر با زمان انتظار زیادی همراه می‌باشد. زمان‌های انتظار برای ویزای شینگن آلمان و ویزای اقامتی را میتوانید از اینجا ملاحظه نمائید. سفارت آلمان همواره بیشترین تعداد ممکن وقت مصاحبه را فراهم می نماید تا زمان انتظار را تا حد امکان کوتاه نماید. شما عزیزان می توانید جهت تهیه وقت فوری سفارت آلمان از طریق بال من تراول اقدام کنید.

تعیین وقت مصاحبه ویژه تنها در موارد خاص و استثنایی بشر دوستانه یا پزشکی اعطا می گردد، از این رو شما تنها در این موارد می توانید وقت مصاحبه ویژه طی ۵ روز کاریدریافت نمائید.

توجه داشته باشید که؛ تعیین وقت سفارت آلمان برای درخواست گذرنامه آلمانی، ارائه درخواست ویزای ملی یا انجام امورات مربوط به بخش کنسولی و حقوقی و تعیین وقت سفارت آلمان برای ویزای بلندمدت از طریق سایت کنسولگری انجام می شود ولیکن شما می توانید از طریق سایت ویزامتریک برای همه ی موارد که شامل ویزای کوتاه مدت شینگن هم می شود اقدام کنید.

کنسولگری برای گرفتن وقت سفارت آلمان

شرکت VISAMETRIC برای گرفتن وقت سفارت آلمان

مراحل تعیین وقت سفارت آلمان از طریق سایت کنسولگری

ابتدا از طریق لینک ذکر شده، وارد سایت کنسولگری آلمان شوید و نوع درخواست خود را برای تعیین وقت انتخاب می کنید (درخواست گذرنامه آلمانی، ویزای ملی، بخش کنسولی و حقوقی)

توجه فرمایید که برای وقت ویزای توریستی باید بخش ویزای اقامت کوتاه مدت را انتخاب کنید.

سپس اطلاعات خواسته شده را به دقت وارد کنید. چنانچه متوجه شدید که هنگام ثبت، اطلاعات را ناقص یا اشتباه وارد کرده اید، این درخواست را لغو نمایید و دوباره درخواست ثبت وقت، نمائید.

پس از ثبت نام موفق، شما ۲ ایمیل دریافت خواهید کرد:

 1. در مدت زمان ۳۰ دقیقه: ایمیل تأییدیه حاوی شماره پیگیری و دیگر اطلاعات روند درخواست از سوی سفارت آلمان برای شما ارسال می گردد.
 2. حدود ۲ الی ۴ هفته پیش از وقت مصاحبه: ایمیل مربوط به زمان وقت مصاحبه حاوی تاریخ و ساعت مقرر که برای شما در نظر گرفته شده و همچنین لینک تأیید و لغو قرار ثبت نام، که بایستی وقت مصاحبه ثبت شده توسط شما ظرف مدت هفت روز تایید شود، ارسال می گردد. درصورت عدم تائید وقت مصاحبه لغو خواهد شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با زمان انتظار برای قرار مصاحبه به سایت اینترنتی سفارت مراجعه نمائید.

چنانچه نمی‌توانید در قرار تعیین شده حضور یابید، می‌بایست قرار خود را لغو و مجدداً ثبت نام نمائید.

توضیحاتی درباره ی اخذ وقت سفارت از طریق VISAMETRIC

سفارت آلمان جهت تسهیل ارائه درخواست ویزای شینگن آلمان برای شما، طبق قرارداد، با شرکت خدماتی ویزامتریک همکاری می نماید. ویزامتریک، در ارائه درخواست ویزای آلمان به شما یاری می رساند و درخواست شما را به سفارت آلمان منتقل می نماید. درخواست شما در سفارت بررسی و درباره آن تصمیم گیری خواهد شد. نشانی مرکز درخواست روادید ویزامتریک در ایران که تحت نظارت سفارت آلمان، فعالیت می کند عبارت است از: تهران، خیابان خالد اسلامبولی، نبش خیابان ۲۱، پلاک ۱۳۷، طبقه اول ساختمان شیرازی.

کد پستی: ۱۵۱۳۹۳۳۱۳۴

شرکت ویزامتریک، خدمات وقت سفارت آلمان را در قبال تعرفه ای به میزان ۱۹ یورو انجام می دهد. همچنین در این مرکز امکان استفاده از خدمات ویژه (خدمات وی آی پی و غیره) نیز وجود دارد که از طریق این لینک می توانید خدمات ویژه ویزای شینگن آلمان را مشاهده نمائید.

جهت ارائه درخواست روادید، لطفاً در زمان وقت تعیین شده شخصاً نزد شرکت خدماتی ویزامتریک حضور یابید. طی این مراجعه حضوری، مدارک کامل درخواست خود به همراه هزینه بررسی مدارک توسط سفارت آلمان در تهران را پرداخت خواهید نمود و به سؤالات مرتبط با سفر خود که توسط آفیسر از شما پرسیده می شود پاسخ خواهید داد.

و در فرآیند بیومتریک عکس و اثر انگشت شما اخذ می شود. متقاضیانی که درخواست ویزای شینگن دارند باید آنلاین ثبت نام نمایند. ویزامتریک مدارکی را قبول می کند که قرار ملاقات دارند. مدارک باید تا ۳ ماه قبل از تاریخ برنامه ریزی شده ورود به آلمان باشد. برای اطلاع مدت زمان روند کار توسط شرکت ویزامتریک، بر روی این لینک کلیک کنید.

برای اخذ ویزای آلمان با ما همراه باشید…

اطلاعات بیشتر

مراحل تعیین وقت سفارت آلمان از طریق سایت VISAMETRIC

 • مبلغ ۱.۹۰۰.۰۰۰ ریال جهت حق سرویس برای هر شخص می بایست به شماره حساب زیر واریز گردد:

 • گیرنده: شرکت رهیاب گذر آرتا

 • بان سامان، شعبه میرداماد

 • شماره حساب: ۸۰۹۸۱۰۲۷۸۸۳۰۳۱

 • شماره کارت: ۶۲۱۹۸۶۷۰۰۰۰۱۰۴۳۵

پس از طی ۲۴ ساعت لیستی از پرداختهای تائید شده در شرکت تهیه می شود و متقاضی دریافت ویزای آلمان باید با وارد کردن تاییدیه اطلاعات پرداخت در سیستم، وارد مرحله ثبت نام شود. برای دریافت وقت سفارت آلمان و دسترسی به صفحه اینترنتی سیستم تعیین وقت شرکت ویزامتریک، باید اطلاعات زیر را در دسترس داشته باشید و در سیستم وارد کنید:

 • تاریخ تراکنش

 • شماره پاسپورت

 • اطلاعات مربوط به انتقال وجه مطابق با اطلاعات مندرج در رسید بانکی.

توجه: مبلغ ۱،۹۰۰،۰۰۰ ریال حق سرویس پرداختی پس از صدور شماره وقت ملاقات تحت هیچ عنوان قابل استرداد نخواهد بود. (در صورت لغو وقت ملاقات و یا عدم حضور در وقت تعیین شده)

تاریخ و ساعت وقت سفارت آلمان بار دیگر دو روز پیش از وقت ملاقات و از طریق ایمیل یا تماس تلفنی به متقاضی یادآوری خواهد شد. با توجه به حجم زیاد تقاضا و همچنین بهبود روند رسیدگی به پرونده ها به اطلاع میرساند متقاضیانی که در روز مشخص شده بیش از ۳۰ دقیقه از وقت معین شده، تأخیر داشته باشند شرکت ویزامتریک قادر به رسیدگی به پرونده آنان نخواهد بود و بایستی درخواست وقت جدید، ثبت نمایند.

لازم به ذکر است که متقاضیان محترم بایستی حداقل ۱۵ دقیقه قبل از زمان معین شده در محل دفتر ویزا متریک حضور بعمل رسانند.

ویزامتریک به متقاضیان وقت سفارت آلمان توصیه نموده که در ساعت و تاریخ تعیین شده در دفتر این شرکت حضور داشته و نسبت به آماده کردن تمامی مدارک ضروری اقدام کرده باشند، به نحوی که درخواست شما قابل پذیرش گردد.

درخواستهای ملاقاتی که تاریخ آنها سپری‌شده پذیرفتنی نخواهد بود و مبلغ ۱،۹۰۰،۰۰۰ ریال هزینه سرویس، نیز قابل بازپرداخت نخواهد بود.

متقاضیانی که ترجیح می دهند در طول مدت درخواست ویزای شینگن آلمان خود، از محیطی آرامتر و خدماتی برجسته تر برخوردار گردند میتوانند از خدمات VIP بهره مند شوند که در دفتر ویزامتریک ارائه می شوند.

خدمات اضافی ارائه شده در شرکت VISAMETRIC

 • سرویس پر کردن فرم درخواست

 • گرفتن عکس بیومتریک

 • سرویس پستی و تحویل پاسپورت

 • خدمات فتوکپی، فکس و پرینت

 • سرویس پیامک و تماس برای آگاهی ‌رسانی درباره وضعیت کار

 • بیمه سلامت مسافرتی

 • خدمات ‌VIP

نکاتی برای افراد پرسفر

در صورتی که طی ۵ سال گذشته، درخواست ویزای شینگن ارائه نموده باشید و طی آن اثر انگشت شما دریافت شده باشد، نیازی به حضور شخص شما جهت ارائه درخواست وجود نخواهد داشت. با این وجود، وقت سفارت آلمان می بایست به نام شما گرفته شود، سپس شخصی به وکالت از طرف شما می تواند مدارک شما را ارائه نماید.

به این منظور، شخص وکیل می بایست در روز ارائه درخواست، تمام مدارک مورد نیاز شامل، گذرنامه و وکالتنامه ای به امضای شما، به همراه داشته و ارائه نماید. نمونه این وکالتنامه را می توانید از اینجا دریافت نمائید.

اخذ وقت سفارت آلمان برای دریافت گذرنامه آلمانی و یا گرفتن گواهی تولد نوزاد

 • هم ‌اکنون این امکان نیز وجود دارد که برای دادن درخواست، جهت گرفتن گذرنامه آلمانی و یا گرفتن گواهی تولد نوزاد، بصورت آنلاین وقت بگیرید.

 • شما می توانید از طریق لینک وارد سیستم گرفتن وقت برای گرفتن گذرنامه آلمانی و یا گرفتن گواهی تولد نوزاد شوید.

 • دقت کنید که از وقتی که برای درخواست گذرنامه آلمانی می گیرید، اصولا نمی توانید برای دادن درخواست ویزای شینگن آلمان استفاده کنید.

 • پس از این که موفق به گرفتن وقت سفارت آلمان شدید، از طریق ایمیل، یک تاییدیه دریافت می کنید. باید این تاییدیه را چاپ و هنگام مراجعه به سفارت آلمان در وقت تعیین شده، آن را ارائه دهید.

خدمات بال من برای تعیین وقت سفارت آلمان

آژانس مسافرتی بال من تراول با پشتیبانی موسسه حقوقی و بین المللی فراگامان مهام و کادری مجرب، نسبت به ارائه خدمات ویزا و وقت سفارت و اخذ اقامت کشورهای کانادا و حوزه شینگن اقدام می نماید و می‌کوشد بهترین مسیر را پیش روی متقاضیان محترم وقت فوری سفارت آلمان قرار دهد.

[emoji-rating]

مطالب مرتبط

۴ نظر

 1. همایون 3 آگوست 2019 در 17:05- پاسخ دادن

  با سلام
  ویزای تضمینی آلمان چند روز طول میکشه

  • علی کریمی زاده 13 آگوست 2019 در 17:48

   سلام
   در صورت تکمیل بودن مدارک شما اخذ ویزای آلمان یک ماه زمان می برد.

 2. نازی 3 آگوست 2019 در 17:15- پاسخ دادن

  برای ویزای آلمان اقدام کردم چقدر طول میکشه جوابمون بیاد ؟

  • علی کریمی زاده 13 آگوست 2019 در 17:50

   با سلام
   اخذ ویزای آلمان از زمان انجام انگشت نگاری بین ۱۵ تا ۳۰ روز زمان می برد.

ثبت ديدگاه

New Courses

Contact Info

1600 Amphitheatre Parkway New York WC1 1BA

Phone: 1.800.458.556 / 1.800.532.2112

Fax: 458 761-9562

Web: ThemeFusion

نوشته‌های تازه