زمان بازگشایی مرزهای کانادا

آخرین اخبار کانادا پس از کرونا

تاکنون 23 مرکز ارائه خدمات اخذ ویزای کانادا در کشورهای مختلف شامل: اتریش، بحرین، چین، آلمان، یونان، عراق، اسرائیل، ایتالیا، ژاپن، مالزی، هلند و امارات متحده عربی با ارائه خدمات محدود بازگشایی شده‌اند.

اداره مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا (IRCC) اعلام می‌دارد که برای حفظ سلامتی و ایمنی کارکنان و مراجعین به مراکز VAC، اقداماتی از قبیل رعایت فاصله‌ گذاری اجتماعی، نظافت دست‌ها، نظافت محیط اداری و ورود محدود مراجعین بصورت همزمان در این مراکز را به اجرا گذاشته است. علاوه بر این، با کنترل مداوم دمای بدن کارکنان و مراجعین، احتمال ورود افراد مبتلا به کووید 19 به حداقل می‌رسد.

وضعیت سفر به کانادا:

کماکان محدودیت های سفر به کانادا پا برجاست. این محدودیت ها برای اتباع غیر کانادایی تا 30 ژوئن (10 تیرماه) ادامه دارد و البته خانواده های افراد مقیم در کانادا، افراد دارای جواز اشتغال و دانشجویانی که مجوز ورود آنان قبل از 18 مارس صادر شده است،  از این محدودیت معاف می‌باشند. لازم بذکر است اگر فرد غیر مقیم کانادا دلیل مهم و قابل اثباتی برای ورود به این کشور داشته باشد از این محدودیت معاف می‌شود.

کلیه مسافرین ورودی به کانادا تا 14 روز قرنطینه می‌شوند و همچنین باید یک برنامه قرنطینه مناسب به افسر خدمات مرزی کانادا ارائه نمایند. دولت کانادا در صفحه وبسایت خود اعلام نموده است “در حالیکه محدودیت سفر به کانادا کماکان پابرجاست، با فراهم کردن امکان ارائه بعضی از مدارک در آینده روند رسیدگی به پرونده ها تسریع خواهد شد و مسلماً پس از برداشته شدن محدودیت‌ها، سفر به حالت قبل باز می‌گردد”.

چه امتیازی به این مقاله می دهید ؟ 0 نظر

زمان بازگشایی مرزهای کانادا
4 4