آیا تا به به مزایای تحصیل در کانادا فکر کرده اید؟ اگر قصد زندگی و مهاجرت به کانادا را دارید، میتوانید از فرصتی که تحصیل در اختیار شما گذاشته استفاده کنید. به این ترتیب در معتبر ترین و بهترین مدارس و دانشگاه های کانادا تحصیل کرده و مسیری جدید را در راه مهاجرت طی خواهید کرد. کانادا کشوری زیبا با طبیعتی بی نهایت سرسبز در آمریکای شمالی یکی از مهاجر پذیر ترین و وسیع ترین کشورهای جهان است. اگر قصد سفر به این کشور را دارید، در این لینک با انواع ویزای کانادا آشنا شوید.

مزایای تحصیل در کانادا، مهاجرت به کانادا، دانشگاه های کانادا، دبیرستان های کانادا

اهمیت تحصیل در کانادا

مقطع دبیرستان

یکی از بحث های مهم درباره مهاجرت به کانادا، تحصیل در مقطع دبیرستان است. شما با تحصیل در دبیرستان های کانادا میتوانید دید روشن و واضحی نسبت به آینده شغلی خود داشته باشید. همچنین، بازار کار و نیازمندی های جامعه را به خوبی شناخته و با توجه به علایقی که دارید در رشته انتخابی تان تحصیل کنید. سیستم تحصیل کانادا  با سیستم آموزش ایران بسیار متفاوت است. در نتیجه، محصلان علاوه بر موقعیت تحصیلی خوب، از استانداردهای بالای آموزشی و تفریحی برخوردار خواهند بود.

رابطه مهم بین کالج ها و دانشگاه های کانادا

قطعاً لینکی بسیار قوی بین مدارس، کالج ها و دانشگاه های کانادا وجود دارد. معمولا دانش آموزان زمانی که از مدارس ایران وارد مدارس و یا دانشگاه های کانادا می شوند، دید متفاوتی نسبت به رشته ها و بازار کار دارند. در حالی که انتخاب شغل آینده در دبیرستان و کالج های این کشور با دقت بسیار بالا، کمک مشاوران حرفه ای و البته با توجه به استعداد فرد انجام و برنامه ریزی خواهد شد. در این زمان، دانش آموزان نیز فرصت تقویت دانش زبان خود را دارند، تا پس از ورود به دانشگاه های کانادا و یا بازار کار دچار مشکلات زیادی نشوند.

توجه: در این میان انتخاب زبان انگلیسی یا فرانسه به شهر و استانی که برای زندگی انتخاب میکنید، بستگی دارد.

مزایای تحصیل در مراکز آموزشی کانادا

اگر متقاضیان از موقعیت مالی مناسب و دانش زبانی مناسب را دارند میتوانند از این فرصت استفاده کرده و راه مهاجرت به کانادا را برای خود هموار کنند. اما مزایای تحصیل در مدارس و یا کالج های واقعا چیست؟ اگر شما در دبیرستان ها و یا کالج های کانادا درس بخوانید:

  • وارد سیستم معتبر آموزشی مطابق با استاندارد های جهانی شده اید

  • دید مناسبی از استعداد های خود داشته و انتخاب شغل شما قطعا بدون اشکال خواهد بود

  • بر اساس نیاز های بازار کار کانادا تحصیل کرده و برای آینده شغلی خود دغدغه نخواهید داشت

  • میتوانید با جست و جو در برنامه های استانی و نیاز بازار کار هر استان برای زندگی آینده خود برنامه ریزی کنید

در نتیجه میتوان گفت دبیرستان و دانشگاه های کانادا دید خوب و مناسبی را درباره بازار کار در اختیار شما قرار خواهد داد، تا به راحتی برای تحصیل و شغل آینده خود تصمیم بگیرید. در این میان بهتر است اندکی نیز درباره هزینه های تحصیل جست و جو کنید که در ادامه برای شما آورده شده است.

هزینه تحصیل در بهترین مدارس دولتی کانادا  

  • مقطع ابتدایی حدوداً ۱۳ هزار دلار کانادا

  • مقطع دبیرستان حدودا ۱۵ هزار دلار کانادا

تحصیل در مقطع دبیرستان نیازی به ارائه مدرک زبان ندارد، اما شما باید حتما از دانش زبان قابل قبولی برخوردار باشید. از سوی دیگر این سیستم آموزشی بعد از فارغ التحصیلی شما را برای ورود به دانشگاه و کالج آماده میکند. پس از گرفتن پذیرش تحصیلی والدین شما نیز میتوانند برای مدتی با اخذ ویزای توریستی همراه شما باشند. تصمیم خود را برای تحصیل در دانشگاه و یا دبیرستان بگیرید و آینده ای جدید را در کانادا برای خود رقم بزنید. مشاوران و وکلای مجرب “موسسه حقوقی مهام” با سالها تجربه در زمینه اخذ ویزای کانادا و ویزای شینگن در این راه همراه شما بوده و مشاوره خواهند داد. برای مشاوره فرم این لینک را پر کنید

چه امتیازی به این مقاله می دهید ؟ 0 نظر

مزایای تحصیل در کانادا
4 9