ویزای کار کانادا

ویزای کار کانادا

ویزای کار کانادا ویزای کار کانادا - وضعیت اقتصادی مناسب و رو به رشد کانادا و نرخ پایین بیکاری سبب شده این کشور همواره به دنبال جذب نیروی کار باشد.

ویزای کار کانادا؛ وضعیت اقتصادی مناسب و رو به رشد کانادا و نرخ پایین بیکاری سبب شده این کشور همواره به دنبال جذب نیروی کار در همه زمینه های صنعتی، خدماتی و … باشد. ویزای کار کانادا یکی از معمول ترین روش ها برای متقاضیان جهت مهاجرت به کانادا است. با توجه به شرایط و همینطور نوع کار، این مجوز برای یک دوره چند هفته ای تا چند ساله صادر می شود.

ویزای کار کانادا

ویزای کار کانادا؛ وضعیت اقتصادی مناسب و رو به رشد کانادا و نرخ پایین بیکاری سبب شده این کشور همواره به دنبال جذب نیروی کار در همه زمینه های صنعتی، خدماتی و … باشد. ویزای کار کانادا یکی از معمول ترین روش ها برای متقاضیان جهت مهاجرت به کانادا است. با توجه به شرایط و همینطور نوع کار، این مجوز برای یک دوره چند هفته ای تا چند ساله صادر می شود. برای اینکه فرد بتواند مجوز کار در کانادا را داشته باشد باید شرکت یا فردی در کانادا وجود داشته و برای متقاضی دعوت نامه کاری یا اصطلاحاً جاب آفر (job offer) صادر نماید.

رفع ریجکتی کانادا - ریجکتی کانادا - ریجکتی ویزای کانادا

برای اخذ ویزای کانادا فرم درخواست را پر کنید.

فرم درخواست

مدارک مورد نیاز اخذ ویزای کار کانادا

برخی از مدارکی که برای دریافت ویزای کار کانادا مورد نیاز می باشد به شرح زیر می باشد:

 • عکس با زمینه سفید و بدون روتوش

 • فرم دخواست ویزا و اطلاعات شخصی که باید به طور دقیق،صحیح و خوانا تکمیل شود.

 • اصل و کپی پاسپورت

 • اصل و کپی شناسنامه

 • ارائه مدارکی دال بر اینکه متقاضی از طرف شرکت یا شخصی که مقیم کانادا می باشد برای کار، استخدام شده است یا اصطلاحاً job offer گرفته است.

 • دارا بودن تاییدیه وزارت کار کشور کانادا

شرایط  دریافت ویزای کار کانادا

کانادا به شدت پذیرای کارگران و متخصصان خارجی برای رشد و بهبود نیروی کار خود می باشد. کارگران خارجی در کانادا برای انجام کار نیاز به مجوز کار کانادا دارند. مجوز کار موقت ممکن است برای بازه زمانی از چند روز تا چند سال صادر شود، که برای  این نوع ویزا، کارفرمای کانادایی باید مجوز دولت برای استخدام نیروی کار خارج از کانادا را دریافت کند. برای مجوز احتیاج به دریافت ارزیابی اثرات مثبت بازار کار (LMIA) از سوی ESDC  است و اگر  LMIA  مثبت باشد، نشان دهنده این است که هیچ شهروند کانادایی برای این کار وجود ندارد.

نکته: اجازه کار فقط برای کاری خاص که براساس آن ویزا دریافت شده قابل استفاده است، و به آن ویزای Work permit close می گویند.

بنابراین، یک کارمند یا کارگر فقط برای کارفرما که در اجازه کار خود مشخص شده است می تواند کار کند. اگر شخص، کاری دیگر پیدا کند و هنوز وضعیت اقامت دائم نداشته باشد، باید قبل از انجام کار دیگر در کانادا، درخواست و دریافت مجوز کار جدید را به اداره مهاجرت کانادا ارسال نماید و کارفرمای ویزای کار خود را تغییر دهد.

این نکته را در نظر داشته باشید که مجوز کار موقت کانادا برای کارگران خارجی است، که مدت زمان محدودی را در کانادا کار می کنند.

مزایای ویزای کار کانادا

 1. فردی که ویزای کار کانادا دریافت کرده ،همسر او مجوز کار Open Work Permit خواهد گرفت. دارنده این مجوز می تواند برای هر کارفرمای کانادایی کار کند.
 2. تحصیل فرزندان افرادی که دارای ویزای کار کانادا می باشند تا ۱۸ سالگی رایگان می باشد.
 3. هزینه های درمانی خانواده ۷۰ تا ۸۰ درصد بر عهده دولت کانادا می باشد.

برای دریافت وقت سفارت کانادا کلیک کنید.

کلیک کنید

هزینه ویزای کار کانادا

با توجه به اینکه هزینه ها برای کیس های مختلف  (life style)  متغیر می باشد، پس فاکتورهای موثر بر هزینه ویزای کار کانادا به شرح ذیل می باشد :

 • ردیف شغلی

 • تخصصی بودن کار

 • نیاز به گذراندن دوره خاص

 • شهر یا استانی که job offer در آن پیدا شده

 • کارفرما

 • هزینه های دولتی و پروسه آن

 • هزینه های مربوط به وکیل جهت گرفتن LMIA

موارد بالا در قیمت تمام شده ویزای کار کانادا موثر می باشد ، اما بیشتر شغل ها می توانند از اداره منابع انسانی کانادا مجوز بگیرند که در رشته شغل های نیروی ماهر کانادا دسته بندی شده اند.

اخذ ویزای کار کانادا از طریق اسکیل ورکر کانادا

اسکیل ورکر کانادا یکی از سریع ترین راه های مهاجرت به کانادا است، که در بین ایرانیان محبوبیت بسیاری دارد.

همواره نیروهای متخصص و ماهر بر اساس سطح تحصیلات، آشنایی با زبان انگلیسی و یا فرانسوی و تجربه کاری، توسط دولت کانادا و اداره مهاجرت کانادا جذب بازار کار کانادا می شوند. این نیروهای متخصص باید تحصیلات آکادمیک خود را در دانشگاه های مطرح گذرانده باشند، ولی اگر بدون تحصیلات آکادمیک دارای مهارت ها و توانایی های عالی در زمینه شغلی خود باشند به عنوان نیروی متخصص و ماهر می توانند برای اخذ اقامت دائم کانادا از طریق ویزای اسکیل ورکر کانادا اقدام نمایند .

یکی از مزایای اقامت در کانادا با اسکیل ورکر این است که همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال فرد متقاضی می توانند در کشور کانادا اقامت داشته باشند و از همه امکانات تحصیلی کانادا برخوردار شوند.

اگر می خواهید برای مهاجرت به استان کبک در کانادا از طریق اسکیل ورکر اقدام نمایید باید ویزای اسکیل ورکر کبک را دریافت نمایید. همچنین باید برای استان های دیگر برنامه مهاجرتی اسکیل ورکر فدرال را دریافت نمایید.

متقاضیانی که می خواهند برای اسکیل ورکر کانادا اقدام کنند با توجه به اینکه آزمون ها و مهارت های اسکیل ورکر کانادا امتیاز بندی شده است، باید برای مرحله اول و ورود به مرحله دوم از ۱۰۰ امتیاز، حداقل ۶۷ امتیاز را کسب نمایند.

در ذیل امتیازهایی که با توجه به مهارت ها باید کسب شود آمده است:

مهارت امتیاز
زبان ۲۸
تحصیلات ۲۵
سابقه کار ۱۵
سن ۱۲
پیشنهاد شغلی در کانادا ۱۰
انطباق پذیری ۱۰
مجموع ۱۰۰

 مهارت های زبان برای ویزای اسکیل ورکر کانادا

اساسی ترین آیتم برای دریافت ویزای اسکیل ورکر کانادا دانش متقاضی در زبان انگلیسی یا فرانسه، مهارت های خواندن، شنیدن و صحبت کردن است. برای این مهم ارائه مدرک زبان برای اثبات تسلط کافی شما الزامی است.

افراد می توانند در ۳ آزمون بین المللی برای مهارت ها زبان شرکت نمایند. این آزمون ها شامل آیلتس، آزمون celpip و آزمون tef  می باشد.

 1. آزمون celpip حداقل نمره  L4
 2. آزمون IELTS در همه بخش ها نمره بالای ۶
 3. آزمون Tef نمره ۲۰۶ در خواندن، ۲۴۸ در شنیدن و ۳۰۹ در مکالمه و نوشتن

مهارت های تحصیلی در مهاجرت به کانادا

تحصیل نیز یکی از آیتم های مهم برای مهاجرت به کانادا می باشد. این مدارک می تواند از دانشگاه های کانادا اخذ شده باشد و یا از طریق سایر دانشگاه های معتبر جهان. تحصیل در مقطع دیپلم تا دکتری امتیازبندی متفاوتی در سیستم اسکیل ورکر دارند. حداقل میزان امتیاز برای تحصیل در دانشگاه ۲۵ امتیاز می باشد. حال این مدارک یا باید از دانشگاه های کانادا اخذ شده باشند یا توسط اداره مهاجرت کانادا ارزیابی شده باشند.

امتیازات مقاطع تحصیلی مختلف

 • دکتری ۲۵

 • فوق لیسانس ۲۳

 • ۲ مدرک یا بیشتر در مقاطع بالاتر از دبیرستان از کانادا ۲۲

 • مدرک بعد از دبیرستان برای دوره بیشتر از ۳سال ۲۱

 • فوق دیپلم ۱۲

 • مدرک بعد از دبیرستان برای ۱ سال ۱۵

 • دیپلم ۵

مهارت و تجربه کاری

مهارت کاری متقاضی باید دقیقاً مطابق با تخصصی باشد که شما برای ویزای اسکیل ورکر کانادا انتخاب کرده اید. کمترین میزان تجربه کاری شما باید حداقل یک سال باشد و حتما مدارک و مستندات لازم برای این امر را در اختیار اداره مهاجرت کانادا قرار دهید. همه تجربه های کاری شما حتما باید در مدت ۱۰ سال گذشته باشد، در غیر این صورت برای ویزای اسکیل ورکر کانادا نمی توانید اقدام کنید. با دارا بودن ۶ سال تجربه کاری، بیشترین امتیاز را به خود اختصاص می دهید.

تجربه کاری امتیاز
۱ سال ۹
۲ تا ۳ سال ۱۱
۴ تا ۵ سال ۱۳
۶ سال به بالا ۱۵

توجه: هر ساله لیست مشاغل استان کبک و دیگر استان هایی از طریق اسکیل ورکر اقدام به جذب نیرو می کنند تغییر می کند.

سن

یکی از گزینه های مهم در دریافت مجوز اسکیل ورکر گزینه سن می باشد.هر چه سن متقاضی کمتر باشد شانس بیشتری برای دریافت اسکیل ورکر دارد. سنین بین ۱۸ تا ۳۵ بیشترین امتیاز را به خود اختصاص می دهند ولی از سن ۳۵ تا ۴۷ با بالا رفتن سن یک امتیاز کم میشود بصورتی که فرد ۴۷ سال به بالا هیچ امتیاز نخواهد داشت.

مرحله بعد از دریافت حداقل ۶۷ امتیاز از ۱۰۰ امتیاز اسکیل ورکر، pool  نامیده می شود. در این مرحله متقاضی جهت دریافت مجوز اقامت دائم کانادا می بایست موفق به کسب ۱۲۰۰ امتیاز شود.

۶۰۰ امتیاز به شرایط فرد اختصاص پیدا می کند و باقی، مربوط به پیشنهاد کاری در کانادا می باشد. توجه داشته باشید که اقدام از طریق اسکیل ورکر نسبت به راه های دیگر مهاجرت سریع تر می باشد.

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای اسکیل ورکر

 1. شناسنامه
 2. پاسپورت
 3. مدرک زبان
 4. قرارداد کاری با بیمه
 5. گواهی تمکن مالی از بانک با ریز موجودی و گردش حساب
 6. گواهی عدم سوء پیشینه

هزینه در خواست ویزای اسکیل ورکر کانادا

همانطور که اشاره شد این ویزا در دو نوع اسکیل ورکر کبک و اسکیل ورکر فدرال ارائه می شود که با توجه به نوع مهاجرت هزینه های درخواست متفاوت می باشد. بطور میانگین هر فرد باید ۵۵۰ دلار کانادا برای خود و ۵۵۰ دلار برای همسر یا فرزندان خود بصورت فردی پرداخت کند. زمانی که فرزند متقاضی دریافت ویزای اسکیل ورکر کانادا بالای ۲۲ سال باشد ۵۵۰ دلار کانادا و زیر ۲۲ سال ۱۵۰ دلار را باید در مراحل اولیه درخواست ویزای اسکیل ورکر کانادا پرداخت نماید.

اخذ ویزای کاری کانادا از طریق اکسپرس اینتری

از ابتدای سال ۲۰۱۵ برنامه اکسپرس اینتری کانادا (Express Entry) برای مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا راه اندازی شده است. بعد از راه اندازی برنامه اکسپرس اینتری سیستم مهاجرت به کانادا کاملا تغییر کرد و بسیاری از مهاجران کانادا که قبلا از روش معمول اقدام می کردند، پشت درهای بسته ماندند. در حال حاضر اداره مهاجرت کانادا هر ماه حداقل امتیاز فرد انتخاب شده، جهت اخذ اقامت دائم کانادا از طریق اکسپرس اینتری را اعلام می کند.

 قرعه کشی اکسپرس اینتری کانادا

امتیاز اختصاص یافته به روش اکسپرس اینتری دائماً درحال تغییر می باشد بعنوان مثال در قرعه کشی اکسپرس اینتری ۱۹ دسامبر ۲۰۱۸، درخواست نامزدهایی با امتیاز ۴۳۹ از سوی دولت پذیرفته شد، همچنین مجموع ۳۹۰۰ نامزد در این دوره پذیرش شدند و تعداد دعوت نامه ها به ۸۹.۸۰۰ نفر در سراسر جهان رسید که نسبت به مجموع دعوتنامه های سال ۲۰۱۷ که تعداد ۸۶.۰۲۲ بود، افزایش داشته و یک رکورد محسوب می شود. در سال ۲۰۱۵ وزارت مهاجرت و شهروندی کانادا برنامه جذب مهاجر در گروه نیروی متخصص فدرال را تغییر داد، تا نیازهای بازار کار و تامین مشاغل مورد نظر خود را برای بهتر شدن شرایط اقتصادی تامین کند. این تغییرات در راستای تامین اهداف زیر صورت گرفت:

 1. تامین بهتر نیروی کار مورد نیاز کارفرما و انتخاب آسان تر برای آنان
 2. شانس بیشتر برای مهاجرین جهت استخدام در مشاغل مرتبط با حرفه و تحصیلات خود

با جاذبه های گردشگری کانادا بیشتر آشنا شوید…

جاذبه گردشگری کانادا

 شرایط اکسپرس اینتری کانادا  (Express Entry)

نقش اصلی در انتخاب مهاجر را دولت کانادا ایفا می کند. بانک اطلاعاتی مشاغل کانادا با اتصال به گروهی از کاندیداها به کمک کارفرماها آمد تا اگر نتوانستند نیروی مورد نظر خود را استخدام کنند، از این گروه، فرد مورد نظر را بیابند. افراد منتخب از روش اکسپرس اینتری کانادا که پیشنهاد شغلی دریافت کرده اند، در کوتاهترین زمان اقامت دائم کانادا را دریافت خواهند کرد. اداره مهاجرت کانادا لیست کاندیدها را بررسی کرده و بهترین نفرات را انتخاب می کند و پرونده افراد منتخب در کمتر از ۶ ماه آنالیز خواهد شد.

مراحل اکسپرس اینتری کانادا

شما برای دریافت اکسپرس اینتری کانادا باید مراحل زیر را بگذرانید:

ثبت نام

 متقاضیان اکسپرس اینتری ابتدا بایستی اطلاعات خود را ثبت کنند. این کار مهمترین قسمت اقدام بوده و نیاز به تجربه کافی و اطلاع از قوانین مهاجرت و بازار کار کانادا دارد. این افراد باید چند مورد از موارد زیر را دارا باشند:

 1. دانش زبان عالی
 2. تحصیلات آکادمیک
 3. تجربه کار کانادایی
 4. کسب امتیاز از بخش انطباق پذیری

توجه: ارزیابی این افراد براساس نحوه درج اطلاعات و مدارک و امتیازات کسب شده آنان صورت می گیرد، از این روی نداشتن دقت نظر کافی در این مرحله باعث رد پرونده درخواست اکسپرس اینتری کانادا خواهد شد.

بروز رسانی اطلاعات

افرادی که اطلاعات خود را ثبت کرده و واجد شرایط اکسپرس اینتری کانادا هم می باشند، بعد از بررسی و تایید اطلاعات، وارد جمع کاندیداها خواهند شد. بعد از تایید اطلاعات کاندیداها باید رزومه خود را ارائه داده و در بانک مشاغل کانادا ثبت نام نمایند.

انتخاب و دریافت نامه گزینش

زمانی که متقاضی توسط کارفرما انتخاب شود، فرد نامه گزینشی برای کسب اقامت دائم خود دریافت می کند، که شامل بررسی در سریعترین حالت خواهد بود.

ارسال مدارک

افرادی که نامه گزینش را دریافت کرده اند، فقط ۶۰ روز زمان دارند تا برای کسب اقامت دائم کانادا از طریق یکی از روش های زیر اقدام نمایند:

 1. نیروی متخصص کانادا
 2. برنامه تجربه کانادایی
 3. نیروی فنی و حرفه ای کانادایی
 4. برنامه های استانی

جهت آشنایی بیشتر به صفجه انواع ویزای کانادا مراجعه کنید.

برنامه های استانی اکسپرس اینتری کانادا

دولت های استانی کانادا نقش بسیار زیادی در برنامه اکسپرس اینتری خواهند داشت و طی این سیستم در آینده نیرو جذب خواهند نمود. این دولت ها نیروی متخصص مورد نیاز خود را به آسانی و جدا از برنامه های دولت کانادا و با توجه به نیاز بازار کار خود انتخاب می کنند. وقتی که متقاضی در سیستم اکسپرس اینتری کانادا از طریق استان ها جذب شد، باید به سرعت برای اخذ اقامت دائم کانادا اقدام نماید، مدت زمان بررسی این نوع پرونده پرونده کمتر از شش ماه خواهد بود.

امتیازبندی اکسپرس اینتری کانادا (Express Entry)

برنامه اکسپرس اینتری کانادا در روش نیروی متخصص برای سه گروه زیر است:

 • Federal Skilled Worker Class

 • Federal Skilled Trades Class

 • Canadian Experience Class

از ابتدای سال ۲۰۱۵ این برنامه آغاز شده و قوانین امتیاز بندی تغییر یافته است. در این برنامه مبنای امتیاز بندی ها تغییر کرده و در برنامه قبل از سال ۲۰۱۵ سیستم امتیاز بندی حداکثر ۱۰۰ امتیاز بوده که شما برای قبولی باید امتیاز ۶۷ را کسب می کردید، اما در برنامه جدید اکسپرس اینتری کانادا حداکثر ۱۲۰۰ امتیاز وجود خواهد داشت که از این ۱۲۰۰ امتیاز ۵۰۰ امتیاز به فاکتورهای فردی متقاضی تعلق می گیرد.

توجه: اگر متقاضی اکسپرس اینتری کانادا متاهل باشد ۴۶۰ امتیاز به فاکتورهای فردی متقاضی و ۴۰ امتیاز به فاکتورهای همسر او تعلق می گیرد.

جزئیات امتیاز متقاضی اصلی (مجرد): حداکثر ۵۰۰ امتیاز

 متقاضی مجرد می تواند حداکثر ۵۰۰ امتیاز از شرایط زیر کسب کند:

سن: حداکثر امتیازی که فرد از سن خود می تواند دریافت کند ۱۱۰ امتیاز است که به سن ۲۰ تا ۲۹ تعلق می گیرد. همچنین متقاضیان کمتر از ۱۸ و بیش از ۴۴ سال، امتیازی را کسب نخواهند کرد.

تحصیلات: حداکثر ۱۵۰ امتیاز به نوع مدرک و سطح آن به متقاضی تعلق می گیرد.

دانش زبان: دانش زبان حداکثر ۱۳۶ امتیاز دارد که فرد با ارائه مدرک انگلیسی آیلتس یا مدرک فرانسه تِف تعلق می گیرد.

زبان دوم: اگر فرد زبان دوم بداند می تواند حداکثر ۲۴ امتیاز دیگر کسب کند. به طور مثال اگر زبان اول انگلیسی را انتخاب کرده و امتیاز کامل آن را کسب نماید، می تواند برای زبان دوم، زبان فرانسوی را انتخاب کرده و امتیاز بیشتری کسب کنید.

تجربه کار در کانادا: بر اساس تجربه کار در کانادا حداکثر ۸۰ امتیاز می توانید کسب کنید. این امتیاز بر اساس حرفه شما می تواند متغیر باشد.

 جزئیات امتیاز متقاضی اصلی (متاهل):حداکثر ۵۰۰ امتیاز

 متقاضی متاهل می تواند از شرایط زیر حداکثر ۵۰۰ امتیاز کسب کند:

سن: حداکثر امتیازی که فرد متقاضی می تواند کسب کند ۱۰۰ امتیاز است که بیشترین امتیازات به سن ۲۰ تا ۲۹ تعلق می گیرد

تحصیلات: حداکثر ۱۴۰ امتیاز دارد که بستگی به سطح و نوع مدرک تعلق می گیرد. علاوه بر این ۱۰ امتیاز نیز نسبت به سطح تحصیلات همسر می توانید دریافت کنید.

دانش زبان: حداکثر می توانید ۱۲۸ امتیاز با ارائه مدرک زبان آیلتس یا فرانسه تِف کسب کنید. یعنی با مهارت های زبان شما مجموعا ۱۲۸ امتیاز دریافت می کنید.

زبان دوم: فرد اگر زبان دومی بداند، می تواند حداکثر ۲۰ امتیاز دیگر کسب نماید. به طور مثال اگر زبان اول انگلیسی را انتخاب کرده و امتیاز کامل آن را کسب کند، می تواند برای زبان دوم، زبان فرانسوی را انتخاب کرده و  امتیاز بیشتری کسب کند.

فاکتورهای مهارتی

براساس سیستم CRS از بخش فاکتورهای مهارتی می توانید ۵۰۰ امتیاز کسب کنید. این ۵۰۰ امتیاز از پنج بخش کسب خواهد شد که به صورت زیر هستند:

 1. تحصیلات و دانش زبان
 2. سابقه کار کانادایی و تحصیلات
 3. دانش زبان و تجربه کار خارجی
 4. تجربه کار کانادایی و تجربه کار خارجی
 5. مدارک فنی (برای مشاغل فنی)

خلاصه امتیاز بندی اکسپرس اینتری کانادا

در ذیل امتیاز بندی اکسپرس اینتری کانادا برای متقاضیان مجرد و متاهل را توضیح خواهیم داد.

امتیاز بندی متقاضی اصلی (مجرد)

موارد دارای امتیاز امتیاز
سن ۱۱۰
تحصیلات ۱۵۰
دانش آموز ۱۳۶
زبان دوم ۲۴
تجربه کار در کانادا ۸۰
تحصیلات و دانش زبان ۵۰
سابقه کار کانادایی و تحصیلات ۵۰
دانش زبان و تجربه کار کانادایی ۵۰
تجربه کار کانادایی و تجربه کار خارجی ۵۰
مدارک فنی ۵۰
پیشنهاد شغلی از کارفرمای کانادایی برای مشاغل مدیریتی ۲۰۰
پیشنهاد شغلی از کارفرمای کانادایی دیگر مشاغل ۵۰
انتخاب توسط دولت استانی کانادا ۶۰۰
خواهر یا برادر ساکن کانادا (شهروند یا مقیم دائم) ۱۵
تحصیلات دانشگاهی در کانادا ۳۰

 امتیاز بندی متقاضی اصلی (متاهل)

مواردی که امتیاز دارد امتیاز
سن ۱۰۰
تحصیلات ۱۴۰
دانش زبان ۱۲۸
زبان دوم ۲۰
تجربه کار در کانادا ۷۰
تحصیلات همسر ۱۰
دانش زبان همسر ۲۰
تجربه کار در کانادای همسر ۱۰
تحصیلات و دانش زبان ۵۰
سابقه کار کانادایی و تحصیلی ۵۰
دانش زبان و تجربه کار خارجی ۵۰
تجربه کار کانادایی و تجربه کار خارجی ۵۰
مدارک فنی ۵۰
پیشنهاد شغلی از کارفرمای کانادایی برای مشاغل مدیریتی ۲۰۰
پیشنهاد شغلی از کارفرمای کانادایی دیگر مشاغل ۵۰
انتخاب توسط دولت استانی کانادا ۶۰۰
خواهر یا برادر ساکن کانادا ۱۵
تحصیلات دانشگاهی در کانادا ۳۰

کار در کانادا، یکی از پیشرفته ترین کشورهای دنیا در آمریکای شمالی می تواند آینده ای روشن برای شما و فرزندانتان بهمراه داشته باشد.حداقل حقوق یک کارگر ساده در کانادا سالیانه ۶۰ هزار دلار کانادا می باشد و برای مهندسین و پزشکان این عدد تا ۱۸۰ هزار دلار کانادا قابل ارتقاء می باشد. ضمن آرزوی موفقیت شما این مسیر، پیشنهاد می نمائیم از کمک مشاوران خبره ما بهره مند شده و مسیر مهاجرتی موفقی را طی نمائید.

خدمات اسکان و استقبال که در مجموعه ما در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد شامل گستره ی وسیعی از خدمات خواهد بود که پیش از ورود به کانادا با اجاره ملک و آپارتمان در شهرهای تورنتو، ونکوور، مونترال، اتاوا و کبک سیتی شروع می شود و با استقبال از شما در فرودگاه مقصد ادامه میابد.همچنین لیدرهای فارسی زبان ما در استانهای مختلف می توانند در هنگام آشنایی شما با شهر مقصد، افتتاح حساب بانکی و اخذ گواهی نامه رانندگی و… در کنار شما عزیزان باشند.جهت کسب اطلاعات بیشتر با تکمیل این فرم از مشاوره رایگان ما استفاده نمائید.

[emoji-rating]

ثبت ديدگاه

error: محتوا ها محافظت شده می باشند!