بارگذاري...
اخذ ویزای کانادا2019-10-29T23:16:56+03:30

با پر کردن فرم درخواست ویزای کانادا تخفیف بگیرید.

فرم درخواست
ویزای توریستی
ویزای کاری
ویزای تحصیلی

اخذ ویزای کانادا

اخذ ویزای کانادا - رفع ریجکتی کانادا - ریجکتی کانادا - ریجکتی ویزای کانادا

کانادا از کشورهای آمریکای شمالی، که از وضعیت رفاهی و اقتصادی بسیار خوب و رو به رشدی برخوردار است. از سوی دیگر وسعت این کشور و پذیرش مهاجر از کشورهای مختلف دنیا کانادا را به کشور مهاجر پذیر با طبیعت زیبا و منابع طبیعی غنی تبدیل کرده که به راحتی نیاز مردمانش را رفع می کند و البته به اقیانوس و آب های آزاد راه دارد. مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت کانادا در سالهای اخیر بسیار مورد توجه ایرانیان قرار گرفته و تعداد زیادی از ایرانیان برای تحصیل، کار و زندگی راهی این کشور شده اند.

شهرهای بزرگ کانادا مانند تورنتو، ونکوور، مونترال و دیگر شهرها مملو از کارفرمایان ایرانی بوده و تعداد زیادی از دانشجویان ایرانی نیز در دانشگاه های معتبری چون بریتیش کلمبیا، مک گیل، کنکوردیا و تورنتو تحصیل می کنند.

متقاضیان ایرانی همچون بسیاری دیگر از مردم دنیا برای سفر و یا زندگی در کانادا نیازمند ویزا هستند. برای آشنایی بیشتر با انواع ویزای کانادا با ما همراه باشید و اگر قصد سفر به این کشور زیبا و مدرن را دارید،

مطالب مرتبط: جاذبه های گردشگری کانادا

انواع ویزای کانادا

برای سفر و یا اخذ اقامت کانادا، متقاضیان ایرانی می توانند برای ویزای توریستی کانادا، ویزای تحصیلی کانادا و ویزای کاری اقدام کنند. اگر چه اخذ ویزای کانادا پروسه ای زمان بر و طولانی است، ولی متقاضیان می توانند با کمک مشاوران و وکلای حوزه ویزا و مهاجرت به کانادا این مسیر را تسهیل کرده و با تکمیل مدارک ضروری پرونده، به نتیجه مثبتی برسند. در صورت تمایل می توانید از مشاوران ما در موسسه حقوقی فراگامان مهام کمک بگیرید.

ویزای توریستی کانادا

یکی از انواع ویزای کانادا به گردشگری این کشور اختصاص دارد. علی رغم تغییر قوانین و سختگیری در اعطای ویزای توریستی کانادا به ایرانیان هنوز این ویزا در بین مردم بسیار محبوب است. قوانین اعطای ویزای توریستی اندکی سخت گیرانه و پیچیده است و متقاضی باید تمامی مواردی را که برای پرونده ضروری است، ارائه دهد.

 ویزای توریستی کانادا شامل سه نوع ویزای سینگل، ویزای مولتی و سوپرویزا است. ویزای سینگل به متقاضی این امکان را میدهند تا تنها یکبار اجازه ورود به کانادا را داشته باشد( که البته اعطای آن مدتی است که منسوخ شده مگر در موارد خاص)، ویزای مولتی نیز برای ورود به کانادا به صورت نامحدود است. به این صورت که متقاضی در مدت ۵ سال می تواند به دفعات نامحدود به خاک کانادا وارد شده و به مدت ۶ ماه در کانادا بماند. سوپر ویزای کانادا نیز یکی از انواع ویزای کانادا است و در واقع برای والدینی صادر می شود که فرزندانشان اقامت این کشور را دارند.

توجه: سوپر ویزای کانادا قوانین و شرایط ویژه ای دارد.

ویزای کاری کانادا

وضعیت مناسب اقتصادی و نرخ پایین بیکاری در کانادا موجب شده توجه بسیاری از محققین، مهندسین، پزشکان و متخصصین به کار در کانادا جلب شوند. بسیاری از کارآفرینان نیز با راه اندازی انواع استارت آپ و یا بیزینس در کانادا به این کشور مهاجرت کرده و اقامت کانادا را اخذ کرده اند. در کنار راه اندازی بیزینس، شما می توانید با هدف کار و با اخذ ویزای کاری کانادا برای مدت مشخصی به این کشور زیبا و مرفه سفر کنید.

ذکر این نکته مهم خالی از لطف نیست که برای ویزای کار کانادا برنامه های استانی با یکدیگر متفاوت است و هر استان بنا بر نیازی که دارد نسبت به جذب نیروی متخصص اقدام می کند.

با دریافت ویزای کار کانادا یا اخذ اجازه کار work permit می توانید به مدت مشخصی برای کارفرمایی که شما را استخدام کرده کار کنید، از سوی دیگر می توانید برای همسر و خانواده درخواست ویزای کانادا کنید.

ویزای تحصیلی کانادا

کانادا دانشگاه های بسیاری دارد که در زمره بهترین دانشگاه های جهان قرار داشته و از رَنک خوبی برخوردار هستند. همچنین شرایط مناسب زندگی موجب شده دانشجویان بسیاری برای ادامه تحصیل به این کشور سفر کنند و یا از همان ابتدا در کالج های این کشور ثبت نام کرده و تحصیلاتشان را ادامه دهند.

ویزای اسکیل ورکر کانادا

متقاضیان ایرانی با توجه به پیشینه تحصیلی و کاری می توانند برای ویزای اسکیل ورکر کانادا درخواست دهند. اسکیل ورکر کانادا به این معناست که شما به عنوان متقاضی مهاجرت به کانادا با پیشینۀ تحصیلی، سابقۀ کاری، آشنایی با زبان انگلیسی و یا فرانسوی، استعداد و یا مهارت های خاص می توانید برای اخذ اقامت کانادا و مهاجرت درخواست دهید.

توجه: برای ویزای اسکیل ورکر کانادا متقاضی باید در مرحله اول امتیازات لازم را به دست آورده تا وارد مرحله بعدی شود، و پس از ورود به مرحله دوم و کسب امتیازات لازم پرونده خود را جهت اخذ اقامت کانادا ارسال کند.

پس از آشنایی با انواع ویزای کانادا، شما می توانید به صورت مجزا از طریق لینک ویزای توریستی کانادا، ویزای تحصیلی کانادا ویزای کاری کانادا با جزئیات بیشتر هر کدام آشنا شده و نوع مهاجرت خود را انتخاب کنید.

در صورت تمایل می توانید از خدمات مشاوران و وکلای مجرب موسسه حقوقی بین المللی فراگامان مهام نیز استفاده کنید. موسسه حقوقی بین المللی فراگامان مهام با سالها تجربه در زمینه اخذ انواع ویزای شینگن، ویزای کانادا و ویزای انگلستان می تواند شما عزیزان را در به ثمر رساندن این مهم و اتمام موفقیت آمیز پروژه مهاجرت و اخذ اقامت کانادا یاری نماید.

جهت دریافت وقت سفارت کانادا با “قیمت مناسب” کلیک کنید.

کلیک کنید

ویزای توریستی کانادا

ویزای کاری کانادا

ویزای تحصیلی کانادا

فرم ها و اسناد کانادا

چک لیست مدارک مورد نیاز برای ویزای توریستی کانادا

دریافت فایل

چک لیست مدارک مورد نیاز ویزای کانادا

دریافت فایل

راهنمای درخواست ویزای کانادا

دریافت فایل

ریسک سفر اتباع کانادایی به ایران

دریافت فایل

فرم اعلام نفرات همراه درخواست خانوادگی

دریافت فایل

نمونه فرم درخواست ویزای کانادا

دریافت فایل

چه امتیازی به این مقاله می دهید ؟ 0 نظر

اخذ ویزای کانادا
4 13

يك ديدگاه

  1. علیرضا 3 آگوست 2019 در 17:00- پاسخ دادن

    اگر ریجکتی شینگن داشته باشیم، ویزای کانادا میتونیم بگیریم یا تاثیر منفی داره؟

ثبت ديدگاه